sfara tours orizontal va ureaza un 2021 plin de calatorii!

100.000 de VIZUALIZĂRI 5 în ore! Asta înseamnă Detectivul de Presă ȘOC! și să fii STELIST

Postarea Detectivului a atins 100.000 de vizualizări în doar 5 ore de la publicare fiind distribuită pe multe pagini de fani ai singurei Steaua și nu numai. Aveți ❤️ mea. Reamintesc faptul că meciul LASK Linz – FCSB a fost 1-1, în play-off-ul Europa League. Returul se joacă pe 29 august, pe Stadionul Steaua. A marcat Miculescu în prelungirile primei reprize, după de am fost conduși.

Previous Jandarmii maramureșeni, alături de cetățeni și în acest sfârșit de săptămână
Next Ministerul Afacerilor Externe vă invită la Ziua Porților Deschise

About author

You might also like

“Zimbrii” de la CSM Știința Baia Mare, distinși de președintele Consiliului Județean Maramureș, Ionel Bogdan: “Să fiți în continuare pe primul loc, așa cum vreau eu să pun Baia Mare pe primul loc!”

Consiliul Judeţean Maramureș premiază în fiecare an elitele sportului maramureșean, în semn de respect pentru performanțele lor, pentru determinarea, ambiția, dar mai ales sursa de inspirație pe care o aduc

MULT a costat, PUȚIN a rezistat – “PISCINA” DE PE GAZON

Am ajuns de râs și în ProSport, adică la nivel național. Vedetă la noi, măscărici în realitate. Așa poate fi caracterizat primarul din Săsar, Pavel Octavian cu ale sale baze

Andreea Cândea, jucătoarea echipei ACS Fotbal Feminin Baia Mare, a strălucit în cele două partide ale Turneului de Dezvoltare UEFA din Republica Moldova, marcând trei goluri.

După victoria impresionantă cu 3-0 împotriva Lituaniei, echipa U16 a României a continuat seria perfectă de rezultate învingând categoric țara gazdă în al doilea meci, cu scorul de 6-0! Competiția