Cupa de Minifotbal de la Cavnic și-a desemnat laureații după mai multe zile în care competiția, ambiția și pasiunea pentru fotbal au animat terenul. Organizatorii au anunțat podiumul ediției din acest an și au transmis mulțumiri echipelor, arbitrilor, autorităților locale și spectatorilor.
Pe prima treaptă a podiumului a urcat REDEX Baia Mare, care încheie competiția cu trofeul Cupei de Minifotbal.
Labradorii Negrești Oaș au obținut locul al doilea, în timp ce VLD Trans a completat podiumul, clasându-se pe poziția a treia.
Podiumul competiției:
🥇 Locul I – REDEX Baia Mare
🥈 Locul II – Labradorii Negrești Oaș
🥉 Locul III – VLD Trans
La finalul turneului, organizatorii au felicitat echipele de pe podium pentru parcursul lor și au mulțumit tuturor formațiilor participante pentru spectacolul oferit, fair-play și atmosfera creată pe teren.
Un mesaj de apreciere a fost transmis și arbitrilor pentru profesionalismul și implicarea pe întreaga durată a competiției.
Totodată, organizatorii au adresat mulțumiri Consiliului Local Cavnic și Primăriei Orașului Cavnic, pentru sprijinul acordat și contribuția la organizarea evenimentului.
Nu au fost uitați nici spectatorii, care au fost prezenți alături de echipe și au contribuit la atmosfera din fiecare zi a turneului.
„Sperăm că v-ați bucurat de fotbal și că am reușit împreună să creăm amintiri frumoase! Respect tuturor și ne revedem cu drag la următoarea ediție!”, au transmis organizatorii la încheierea competiției.
Partajează acest conținut: